Pre Loader

PICM Associate (PICMa)

//PICM Associate (PICMa)

Tegoroczne zimowo-wiosenne seminaria CREDIT CLUB PICM zakończyły się wcześniej niż zwykle. Koronawirusowa pandemia w ciągu 100 dni zmieniła świat jaki znamy, zatrzymała biznes w większości obszarów gospodarki. Domowa kwarantanna zmusiła wielu z nas do kontaktu z współpracownikami i rodziną tylko i wyłącznie przy pomocy telefonu czy Internetu. Co będzie po pandemii? Czy wyjdziemy z niej silniejsi zbudowani nowymi doświadczeniami? Na pewno coraz większą rolę w budowaniu sieci kontaktów oraz edukacji będzie odgrywała nowoczesna technologia.

Cieszę się i bardzo dziękuję wszystkim, którzy przychylnie śledzą aktywność Polskiego Instytut Credit Management. Wiem, że dostarczana wiedza i możliwość wymiany doświadczeń to duża wartość dla uczestników wydarzeń PICM. Chciałbym aby dostarczana Państwu jakość była coraz wyższa, a korzystanie z usług PICM jeszcze bardziej wygodne.

Dlatego od tego miesiąca zapraszam do rejestracji na portalu PICM, a przez to zgłoszenia swojego członkostwa PICM Associate (PICMa). Proponowane członkostwo PICMa realizuje misję Polskiego Instytutu Credit Management jako platformy dostarczania wartościowej wiedzy oraz tworzenia możliwości wymiany doświadczeń dla mądrego zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego. PICMa porządkuje dostarczane Państwu usługi oraz dodaje możliwość bezpośrednich kontaktów online. Poniżej przedstawiam kilka istotnych faktów związanych z członkostwem PICMa:

  1. CERTYFIKAT: Członkostwo PICMa zostanie potwierdzone specjalnym certyfikatem, który gwarantuje wszystkie benefity członkostwa. Certyfikat wysyłany jest pocztą.
  2. CREDIT MANAGER MAGAZINE: Począwszy od kolejnego wydania Credit Manager Magazine w wersji papierowej będzie wysyłany tylko do zarejestrowanych członków PICM Associate.
  3. KONFERENCJA: W ramach członkostwa PICMa istnieje możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki na roczną konferencję PICM. W tym roku wyjątkowo zapraszamy na organizowany w Krakowie kongres FECMA. Z powodu pandemii SARS-CoV-2, termin wydarzenia został zmieniony na 26-27 sierpnia. Jeżeli to możliwe, proponuję zarezerwować miejsce w kalendarzu a ze swojej strony będę na pewno proponował Państwu uczestnictwo na kilka tygodni przed datą wydarzenia.
  4. REJESTRACJA & LOGOWANIE: Na stronie PICM pojawiła się możliwość logowania, a przez to założenia swojego konta użytkownika oraz profilu. Pierwsze umożliwia dostęp do treści specjalnych (STREFA CREDIT MANAGERA), natomiast drugie pozwala na budowanie sieci kontaktów (NETWORKING ONLINE). Ze względu na obowiązujące prawo (obowiązek akceptacji regulaminu serwisu) proces założenia konta nie może być automatyczny i wymaga poświęcenia kilku chwil.
  5. STREFA CREDIT MANAGERA: Wszystkie informacje oraz zasoby dla członków PICMa znajdują się teraz w części CZŁONKOSTWO menu głównego. W podmenu STREFA CREDIT MANAGERA znajduje się ciekawa literatura (WIEDZA) oraz analizy branżowe (RAPORTY). To skromny początek ciekawych treści, które będzie można tam znaleźć w niedalekiej przyszłości.
  6. NETWORKING ONLINE: Wspomniany wcześniej profil użytkownika pozwala na budowanie sieci kontaktów (NETWORKING ONLINE). To bezpieczna i nowoczesna forma nawiązywania bezpośrednich znajomości z innymi Credit Managerami. W STREFA CREDIT MANAGERA, w części KONTAKTY znajduje się katalog wszystkich użytkowników portalu z aktywnym profilem. Funkcjonalność jest intuicyjna i odpowiada standardom znanym z mediów społecznościowych, oczywiście w skromniejszym zakresie. Bezpieczeństwo zagwarantowane jest na poziomie znanym z aplikacji bankowości internetowej.

Myślę, że zwłaszcza ta ostatnia funkcjonalność bardzo przyda się w dzisiejszych czasach. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Zapraszam do rejestracji!

Pozdrawiam serdecznie,

Robert Dyrcz, PICM