eanaliza.pl

//eanaliza.pl

Szybkie i efektywne sprawdzania zdolności kredytowej kontrahenta to dostęp do odpowiednich narzędzi. W dzisiejszych czasach coraz łatwiej dostępna informacja to tylko początek. Zarządzanie kredytem kupieckim wymaga odpowiedniej analityki, zautomatyzowanych rekomendacji dostępnych natychmiast, oszczędzających czas i pieniądze zaangażowanego dotychczas w żmudne analizy finansowe kontrahentów.

  • Skorzystaj z najnowszego w Polsce narzędzia dostarczającego informacji niezbędnych do monitorowania kondycji finansowej kontrahentów na bazie ich eSprawozdań złożonych w KRS.
  • Zapoznaj się z szerokim zakresem funkcjonalnym systemu i sprawdź jak szybko i łatwo można tworzyć wskaźnikowe analizy finansowe.
  • System zapewnia szeroką funkcjonalność połączoną z prostotą obsługi, wielopoziomowym i wieloosobowym dostępem online, zautomatyzowanym importem danych z plików generowanych przez systemy księgowe oraz przejrzystą prezentacją danych.
  • System powstał przy współpracy z Ekspertami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szeroki zakres analizy

Zakres systemu obejmuje: wskaźniki ogólnej sytuacji finansowej, płynności, zadłużenia i obsługi zadłużenia, sprawności działania oraz rentowności, strukturę procentową rachunku zysków i strat i bilansu oraz analizę dynamiki i zjawisk ekonomicznych.

Łatwy import danych

System jest przygotowany do zautomatyzowanego tworzenia analiz finansowych. Umożliwia import plików bilansu i RZiS generowanych przez systemy księgowe Symfonia lub Comarch Optima w formatach *.pdf lub *.xls, oraz plików w formacie *.xml z systemu eKRS.

Projektowanie raportów

Projektowanie zakresu analizy, definiowanie wykresów, komentowanie wyników oraz konfigurowanie raportów. Udostępnianie wybranym Użytkownikom raportów online w systemie. Dostęp do raportów z dowolnego miejsca i urządzenia.

Analizy bez limitu

W ramach abonamentu możesz wykonać dowolna liczbę analiz finansowych, co jest alternatywą dla tradycyjnych raportów handlowych z wywiadowni gospodarczych. Stwórz analizy dla swoich klientów i monitoruj kompleksowo ryzyko całego portfela należności.

Wskaźniki branżowe

System oferuje porównanie otrzymanych wskaźników analizy finansowej firmy z wskaźnikami dla branży. Prezentowane branżowe wskaźniki analityczne są obliczane na bazie danych finansowych udostępnionych przez GUS.

Zarządzanie użytkownikami

Definiowanie uprawnień dostępu do konta dla współpracowników, udziałowców, akcjonariuszy, partnerów lub klientów. Uprawnienia można definiować w dowolnym czasie oraz dla wybranego zakresu danych.

rabat dla PICM Associate (PICMa)!

Dla wszystkich PICM Associate (PICMa) zarejestrowanych na stronie PICM mamy:
⇒ darmowy pierwszy miesiąc korzystania z aplikacji
⇒ 30%-owy rabat na wszystkie pakiety

filmy instruktażowe

Poniżej znajdziecie Państwo materiały wideo objaśniające korzystanie z aplikacji oraz najważniejsze funkcjonalności

Pobranie piku z eKRS

Na tym filmie zobaczą Państwo jak pobrać plik ze sprawozdaniem finansowym z zasobów elektronicznych Krajowego Rejestru Sadowego (eKRS).

Import pliku z eKRS

Na tym filmie zobaczą Państwo jak zaimportować pobrany plik z elektronicznym sprawozdaniem finansowym do aplikacji eanaliza.pl.

Import drugiego piku z eKRS

Na tym filmie zobaczą Państwo jak zaimportować drugi pobrany plik z elektronicznym sprawozdaniem finansowym do aplikacji eanaliza.pl i zaktualizować swoją analizę o najnowsze sprawozdania finansowe.

Pytania?

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania – zapraszam do kontaktu:

Robert Dyrcz, PICM

rdyrcz@picm.pl

tel. 600 093 372