Pre Loader

PICM ASSOCIATE (PICMa)

//PICM ASSOCIATE (PICMa)

Dlaczego członkostwo PICM Associate (PICMa)?

Polski Instytut Credit Management (PICM) wspiera zarządzających kredytem kupieckim i należnościami handlowymi od kilku lat. Zostań członkiem społeczności wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów i rozwijaj swoje kompetencje!

 

Strefa Credit Managera

W ramach PICM Associate otrzymują Państwo dostęp do wirtualnej Strefy Credit Managera z bogatą ofertą realnego praktycznego wsparcia. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem oferty dla członków PICM Associate (PICMa)!

Jak dołączyć?

To proste! Kliknij tutaj, zarejestruj się na portalu PICM i już możesz korzystać!

jakie są koszty?

Pierwszy rok członkostwa PICMa jest bezpłatny! Kolejny rok to 500 zł za osobę

elastyczność

Członkostwo w PICM to pełna elastyczność – możesz zrezygnować w każdej chwili

masz pytania?

Czekamy na Państwa pytania! kontakt na rdyrcz@picm.pl

eanaliza

Skorzystaj z narzędzia dostarczającego informacji niezbędnych do monitorowania kondycji finansowej kontrahentów na bazie ich eSprawozdań złożonych w KRS. Alternatywa dla tradycyjnych raportów handlowych z wywiadowni gospodarczych.

E-Learning

E-learning jest coraz częściej wybieraną formą kształcenia, które można odbyć z każdego miejsca, w którym się znajdujemy. Możesz uczyć się wygodnie, bez wychodzenia z domu z wykorzystaniem dostępnych elektronicznych materiałów szkoleniowych.

Niewypłacalności

Analiza kredytowa to nie tylko sam kontrahent ale także jego otoczenie bliższe i dalsze. Niezmiernie ważna jest wiedza na temat kondycji branży czy kraju w jakim działa. To z kolei możemy zobaczyć śledząc aktualne statystyki niewypłacalności, w ujęciu rocznym, miesięcznym oraz branżowym.

Certyfikat członkostwa PICMa

Certyfikat członkostwa PICM Associate (PICMa) potwierdza Twoją przynależność do europejskiej społeczności credit managerów. Zademonstruj swój profesjonalizm, ciągłe doskonalenie zawodowe i zaangażowanie w pracy!

Webinaria PICM

Webinaria PICM są znakomitym uzupełnieniem szkoleń tradycyjnych oraz spotkań CREDIT CLUB PICM, a ich dostępność w prezentacji „na życzenie”, oznacza, że uczestnicy mają swobodny dostęp do transmitowanych treści i mogą odtwarzać je dowolną ilość razy.

Credit Manager Magazine

Pełne wydanie w formie papierowej bez opłat kwartalnika Credit Manager Magazine. Najważniejsze trendy gospodarki polskiej i światowej, które pomagają minimalizują koszty nieściągalnych należności.

Kontakty międzynarodowe

Możliwość nawiązywania profesjonalnych kontaktów, wymiany doświadczeń i informacji z Credit Managerami w Europie, i na świecie, poprzez struktury Europejskiej Federacji Organizacji Credit Management (FECMA).

Wiedza

Tematyka credit management to nie tylko analiza finansowa. Od teraz masz dostęp do pełnej wiedzy w jednym miejscu. Ciągle rozbudowywana biblioteka książek i artykułów to ciekawa lektura dostępna tylko w Strefie Credit Managera

PICM Risk Index ©

Kalkulacja PICM Risk Index © uwzględnia diagnozę bieżącej i przewidywanej sytuacji przedsiębiorstwa, a także istotne bariery działalności gospodarczej. To tylko jeden z przydatnych dostępnych wskaźników.

Kalkulatory

Praktyczne i przejrzyste kalkulatory pomocne na co dzień w pracy. Oblicz limit kredytowy lub jeden z modeli dyskryminacyjnych. Korzystaj online lub włącz odpowiedni kalkulator do swoich obliczeń. Sprawdź – mamy tam o wiele więcej!

Akronim PICMa

Wyróżnij się na rynku pracy, potwierdź swoje kompetencje i pokaż profesjonalne kwalifikacje dodając do nazwiska litery PICMa potwierdzające członkostwo w PICM. To jedyne na polskim rynku potwierdzenie kwalifikacji zawodowych.

Wydarzenia stacjonarne PICM

Seminaria CREDIT CLUB PICM czy konferencja Credit Risk są prezentacją najnowszych trendów i praktyk zarządzania kredytem kupieckim. Wydarzenia stacjonarne PICM są dostępne dla PICMa ze specjalnym atrakcyjnym rabatem.

Modele dyskryminacyjne

W tym miejscu znajdziecie Państwo polskie modele upadłościowe w postaci funkcji dyskryminacyjnej używane do przewidywania bankructwa przedsiębiorstw. Sprawdź ich przydatność w swojej praktyce biznesowej!

Networking Online

PICM jest serwisem społecznościowym tworzącym sieć kontaktów dla zarządzających kredytem kupieckim. Dziel się swoimi przemyśleniami i zobacz co sądzą inni! Polub lub skomentuj! Wysyłaj wiadomości i wymieniaj się informacjami!