Pre Loader

Strefa Credit Managera

/Strefa Credit Managera

Dlaczego członkostwo w PICM?

Polski Instytut Credit Management (PICM) wspiera zarządzających kredytem kupieckim i należnościami handlowymi od kilku lat. Zostań członkiem społeczności wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów i rozwijaj swoje kompetencje!

Credit Manager Magazine

Kwartalnik Credit Manager Magazine pomaga Państwu zauważyć najważniejsze trendy gospodarki polskiej i światowej, dokonać dobrej oceny i wyciągnąć wnioski, które zminimalizują koszty nieściągalnych należności.

Pełne wydanie w formie papierowej bez opłat!

Networking Online

PICM jest serwisem społecznościowym tworzącym sieć kontaktów dla zarządzających kredytem kupieckim. Dziel się swoimi przemyśleniami i zobacz co sądzą inni! Polub lub skomentuj! Wysyłaj wiadomości i wymieniaj się informacjami!

Informacje i wiedza 24/7!

Webinaria PICM

Webinaria PICM są znakomitym uzupełnieniem szkoleń tradycyjnych oraz spotkań CREDIT CLUB PICM, a ich dostępność w prezentacji „na życzenie”, oznacza, że uczestnicy mają swobodny dostęp do transmitowanych treści i mogą odtwarzać je dowolną ilość razy.

Bezpłatny dostęp do biblioteki webinariów specjalnych!

Certyfikat członkostwa w PICMa

Certyfikat członkostwa w PICM potwierdza Twoją przynależność do europejskiej społeczności credit managerów. Zademonstruj swój profesjonalizm i ciągłe doskonalenie zawodowe!

Certyfikat gwarantuje benefity członkostwa!

CREDIT CLUB PICM

CREDIT CLUB PICM to seminaria edukacyjno-networkingowe dedykowane dla zarządzających ryzykiem kredytu kupieckiego obejmujące szkolenia, warsztaty oraz spotkania pozwalające nawiązać cenne kontakty zawodowe.

30%-owy rabat na pełen cykl seminariów!

Kontakty międzynarodowe

Możliwość nawiązywania profesjonalnych kontaktów, wymiany doświadczeń i informacji z Credit Managerami w Europie, i na świecie, poprzez struktury Europejskiej Federacji Organizacji Credit Management (FECMA).

Uczestnictwo w konferencjach FECMA bez opłat!

Konferencja PICM

Credit Risk jest prezentacją najnowszych trendów, metod i praktyk zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego w przedsiębiorstwach. Wydarzenie to możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z doświadczeniami praktyków zarządzania ryzykiem kredytowym.

Nawet 50%-owy rabat na wydarzenie!

Akronim PICMa

Potwierdź swoje kompetencje i pokaż profesjonalne kwalifikacje dodając do nazwiska litery potwierdzające członkostwo w PICM. To jedyne na polskim rynku potwierdzenie kwalifikacji zawodowych.

Unikalne w Polsce potwierdzenie kompetencji!

Prześlij swoje zgłoszenie!

Pierwszy rok członkostwa PICMa jest bezpłatny!

masz pytania?

Skontaktuj się z nami!