PICM ASSOCIATE (PICMa)

//PICM ASSOCIATE (PICMa)

Dlaczego członkostwo PICM Associate (PICMa)?

Polski Instytut Credit Management (PICM) wspiera zarządzających kredytem kupieckim i należnościami handlowymi od kilku lat. Zostań członkiem społeczności wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów i rozwijaj swoje kompetencje!
Sprawdź poniżej co otrzymujesz w ramach PICM Associate – cały czas pracujemy nad poszerzeniem oferty dla członków PICM!

Jak dołączyć?

To proste! Wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu PICM.PL i już możesz korzystać!

jakie są koszty?

Pierwszy rok członkostwa PICMa jest bezpłatny!

elastyczność

Członkostwo w PICM to pełna elastyczność – możesz zrezygnować w każdej chwili

Prześlij swoje zgłoszenie!

Wypełnij formularz rejestracyjny klikając ‘ZAREJESTRUJ SIĘ”

masz pytania?

Możesz napisać bezpośrednio na rdyrcz@picm.pl (Robert Dyrcz, PICM)

Credit Manager Magazine

Kwartalnik Credit Manager Magazine pomaga Państwu zauważyć najważniejsze trendy gospodarki polskiej i światowej, dokonać dobrej oceny i wyciągnąć wnioski, które zminimalizują koszty nieściągalnych należności.

Pełne wydanie w formie papierowej bez opłat!

E-Learning

E-learning jest coraz częściej wybieraną formą kształcenia, które można odbyć z każdego miejsca, w którym się znajdujemy. Możesz uczyć się wygodnie, bez wychodzenia z domu z wykorzystaniem dostępnych elektronicznych materiałów szkoleniowych.

Dostępność i wiedza 24/7!

Networking Online

PICM jest serwisem społecznościowym tworzącym sieć kontaktów dla zarządzających kredytem kupieckim. Dziel się swoimi przemyśleniami i zobacz co sądzą inni! Polub lub skomentuj! Wysyłaj wiadomości i wymieniaj się informacjami!

Informacje i wiedza 24/7!

Webinaria PICM

Webinaria PICM są znakomitym uzupełnieniem szkoleń tradycyjnych oraz spotkań CREDIT CLUB PICM, a ich dostępność w prezentacji „na życzenie”, oznacza, że uczestnicy mają swobodny dostęp do transmitowanych treści i mogą odtwarzać je dowolną ilość razy.

Bezpłatny dostęp do biblioteki webinariów specjalnych!

Certyfikat członkostwa PICMa

Certyfikat członkostwa w PICM potwierdza Twoją przynależność do europejskiej społeczności credit managerów. Zademonstruj swój profesjonalizm i ciągłe doskonalenie zawodowe!

Certyfikat gwarantuje benefity członkostwa!

CREDIT CLUB PICM

CREDIT CLUB PICM to seminaria edukacyjno-networkingowe dedykowane dla zarządzających ryzykiem kredytu kupieckiego obejmujące szkolenia, warsztaty oraz spotkania pozwalające nawiązać cenne kontakty zawodowe.

30%-owy rabat na pełen cykl seminariów!

Strefa Credit Managera

Od teraz masz dostęp do pełnej wiedzy w jednym miejscu. Ciągle rozbudowywana biblioteka książek i artykułów to tylko fragment ciekawych treści, które można tam znaleźć. Strefa Credit Managera to katalog benefitów PICM Associate.

Pełna wiedza w Twoim zasięgu!

Kontakty międzynarodowe

Możliwość nawiązywania profesjonalnych kontaktów, wymiany doświadczeń i informacji z Credit Managerami w Europie, i na świecie, poprzez struktury Europejskiej Federacji Organizacji Credit Management (FECMA).

Uczestnictwo w konferencjach FECMA bez opłat!

Konferencja PICM

Credit Risk jest prezentacją najnowszych trendów, metod i praktyk zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego w przedsiębiorstwach. Wydarzenie to możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z doświadczeniami praktyków zarządzania ryzykiem kredytowym.

Nawet 50%-owy rabat na wydarzenie!

Akronim PICMa

Potwierdź swoje kompetencje i pokaż profesjonalne kwalifikacje dodając do nazwiska litery potwierdzające członkostwo w PICM. To jedyne na polskim rynku potwierdzenie kwalifikacji zawodowych.

Unikalne w Polsce potwierdzenie kompetencji!