Pre Loader

Credit Risk

/Credit Risk

Profesjonalna organizacja, ciekawa tematyka wraz z interesującymi prelegentami, udział pracowników naukowych w mojej ocenie bardzo istotny.

Bardzo duża frekwencja, Skupienie się na problemach a mniej na narzędziach informatycznych jest zdecydowanie na plus.

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w konferencji, wykorzystanego networkingu i dobrze i biznesowo wartościowo spedzonego czasu.

Merytoryczne prelekcje jak zwykle wspaniale!

Bardzo profesjonalnie przygotowana konferencja w swobodnej atmosferze.

Konferencja ma bardzo dobrze dobrany balans relatywnie dużej ilości bliskich nam tematów, a jednocześnie nie jest rozwleczona i 'trzymana w odpowiednim tempie'. Pomimo wielkości, czuje się kameralną atmosferę, sprzyjającą rozmowom.

Wszystko dopięte na ostatni guzik. Organizacja mistrzostwo świata.

Często uczestniczę w konferencjach tematycznych w Londynie, ale rzadko wynoszę praktyczną wiedzę. Angielskie konferencje mają to do siebie, że jest dużo "lania wody", chwytliwych tematów i autoprezentacji. W trakcie konferencji Credit Risk byłam oszołomiona jakością

Bardzo dobra proporcja wystąpień i czasu na rozmowy. Bardzo sprzyjający klimat do wymiany informacji.

Pełen profesjonalizm prelegentów i znajomość tematów

Bardzo udana konferencja, szkoda że tylko 1 dzień i tak krótko jest najlepszym podsumowaniem. Tematyka bardzo ciekawa a prelegenci jak było widać mieli o wiele więcej do przekazania niż dostępnego czasu.

Bardzo konstruktywne spotkanie, zważywszy na procesy za jakie odpowiedzialny jestem w spółce. Konferencję określiłbym jako konkretną, merytoryczną i ciekawą.