Pre Loader

nowy termin kongresu FECMA

//nowy termin kongresu FECMA

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż 4-ty Europejski Kongres FECMA, który początkowo planowany był w połowie maja, odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia tego roku. Miejsce kongresu nie zmienia się. Serdecznie zapraszamy Państwa do Krakowa, hotelu Qubus.

Ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemia spowodowana koronawirusem SARS-COV-2 oraz wejście w życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia RP w sprawie ogłoszenia stanu epidemii, uniemożliwiają bezpieczne i odpowiedzialne przygotowanie oraz organizację 4-tego Europejskiego Kongresu FECMA w II kwartale tego roku.

Sytuacja, w jakiej znalazł się świat, będzie z pewnością jednym z tematów omawianych podczas wydarzenia. W chwili obecnej nadal trudno przewidzieć rozwój i konsekwencje pandemii koronawirusa. Wierzymy, że w dniach 26-27 sierpnia, kolejna edycja największego spotkania biznesowego zarządzających kredytem kupieckim z całej Europy odbędzie się w szerokim, merytorycznym oraz międzynarodowym gronie uczestników.

W czasie turbulencji gospodarczych, zarządzanie płynnością finansową, a w szczególności należnościami handlowymi, jest kluczowym aspektem bezpiecznego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Mamy nadzieję, że spotkanie takie jak 4-ty Europejski Kongres FECMA da Państwu wiele okazji na wymianę doświadczeń i zdobywania kompetencji w tym kluczowym obszarze zarządzania finansami Państwa organizacji.

Jednocześnie dziękujemy sponsorom i partnerom za ich niezmienne wsparcie tego wartościowego wydarzenia.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z oficjalna informacją opublikowaną w tej sprawie na stronie internetowej FECMA:

 

Zapraszamy również do korzystania ze sprawdzonych źródeł informacji na temat pandemii. W tym celu uruchomione zostały specjalne podstrony w witrynie PICM oraz FECMA, do których linki znajdują się poniżej:

 

W razie jakichkolwiek pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

kontakt

dla uczestników

Małgorzata Barnaś
picm@picm.pl
+48 797 360 033

kontakt

dla partnerów i sponsorów

Robert Dyrcz
rdyrcz@picm.pl
+48 600 093 372