Pre Loader

Credit Risk 2018

Szanowni Państwo, Drodzy goście konferencji Credit Risk 2018,

Dziękuję bardzo za udział w konferencji Credit Risk 2018!

Było mi niezmiernie miło gościć Państwa, obserwować zainteresowanie prezentowanymi przez prelegentów tematami oraz aktywny udział w dyskusjach kuluarowych i na sali konferencyjnej.

Bardzo się cieszę, że znowu mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie. Mam nadzieję, że udział w wydarzeniu był dla Państwa ciekawym doświadczeniem i pozwolił na zdobycie inspiracji przydatnych w dalszej, zawodowej drodze.

Napływające ciągle nowe dane gospodarcze potwierdzają słuszność organizowania tego typu spotkań. Jak wspominałem rozpoczynając nasze spotkanie, mamy coraz wiecej oznak sygnalizujących spowolnienie gospodarcze, zwłaszcza w najbardziej interesującej nas gospodarce – w Niemczech. Indeks nastrojów Ifo spada juz czwarty miesiąc z rzędu. Warto równiez obserwować giełdy, bo te daja bardzo wyraźny sygnał kształtowania się PKB w przyszłości.

Sytuacja jest bardzo dynamiczna, problemy zdają się piętrzyć, kluczowa jest solidna edukacja oraz bieżąca wiedza i informacja. Dlatego zapraszam do uczestnictwa w programie CREDIT CLUB PICM.

Chciałbym podziękować firmie RiskMan, sponsorowi strategicznemu, za wsparcie oraz pomoc na każdym etapie przygotowań wydarzenia. Równie gorące podziękowania składam na ręce przedstawicieli firmy Euler Hermes, która była sponsorem głównym Credit Risk 2018. Dziękuję Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. (KUKE), która była partnerem głównym Credit Risk 2018.

Dziękuję stowarzyszeniu ACCA – patronowi Credit Risk. Dziękuję partnerom, szczególnie firmie PwCNadzorKorporacyjny.plLondonSAMFabryce i3Klubowi Dyrektorów Finansowych DIALOG oraz stowarzyszeniu FECMA. Dziękuję również partnerom medialnym; Dziennikowi Gazecie PrawnejOutsourcingPortalOutsourcing&More oraz MyCompany Polska.

Specjalne podziękowania dla firmy Iwentarium, która pomagała w sprawnym i profesjonalnym przygotowaniu oraz przeprowadzeniu wydarzenia.

Do zobaczenia wkrótce!

Robert Dyrcz, fundator i prezes PICM