Pre Loader

Credit Risk 2017

Szanowni Państwo, Drodzy goście konferencji Credit Risk 2017,

Dziękuję bardzo za udział w inauguracyjnej konferencji Credit Risk 2017!

Było mi niezmiernie miło gościć Państwa, obserwować zainteresowanie prezentowanymi przez prelegentów tematami oraz aktywny udział w dyskusjach kuluarowych.

Bardzo się cieszę, że pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła tak wielu uczestników, Credit Manager’ów z takich firm jak: Synthos, Berner, Siemens, Lyreco, Tauron, Mapei, International Paper, Electrolux, Hitachi, Lundbeck, Can-Pack, McCormick, Pandora, Rockwool, Adamed czy Motorola Solutions. Nieobecni niech żałują 🙂 Mam nadzieję, że udział w wydarzeniu był dla Państwa ciekawym doświadczeniem i pozwolił na zdobycie inspiracji przydatnych w dalszej, zawodowej drodze.

Jak słusznie zauważył jeden z prelegentów, stosowanie zewnętrznych narzędzi ochrony przed ryzykiem kredytowym nie zwalnia firmy od stosowania odpowiednich narzędzi, wiedzy i doświadczenia w ograniczaniu ryzyka niezapłaconych faktur.

Dlatego zapraszam do uczestnictwa w zainaugurowanym podczas wydarzenia programie CREDIT CLUB PICM.

Chciałbym podziękować firmie RiskMan, sponsorowi strategicznemu, za wsparcie oraz pomoc na każdym etapie przygotowań wydarzenia. Równie gorące podziękowania składam na ręce przedstawicieli firmy Euler Hermes, która jest sponsorem głównym Credit Risk.

Dziękuję partnerom konferencji, szczególnie firmie LondonSAMFabryce i3, stowarzyszeniu FECMA, stowarzyszeniu ACCA oraz stowarzyszeniu Krak-Business. Dziękuję również partnerom medialnym; ManagerMBA, OutsourcingPortal, Outsourcing&More oraz BPO Portal.

Specjalne podziękowania dla firmy Iwentarium, która pomagała w sprawnym przygotowaniu oraz przeprowadzeniu wydarzenia.

Do zobaczenia wkrótce!

Robert Dyrcz, fundator i prezes PICM