PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

Wspierają nas


 

Polski Instytut Credit Management jest wspierany przez szereg organizacji w kraju i za granicą. W ramach umów partnerskich, korzystamy z pomocy oraz współdziałamy na rzecz budowania, promowania i propagowania idei szeroko rozumianego zarządzania ryzykiem kredytowym oraz kredytem kupieckim (Credit Management) w Polsce.

 

             
FECMA   Fabryka i3   Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw   Credit Matters   miasto Kraków   Centrum Obywatelskie
Celem założonej w 1986 roku Europejskiej Federacji Organizacji Credit Management (FECMA) jest promocja najlepszych praktyk w zarządzaniu ryzykiem kredytowym w przedsiebiorstwie poprzez stworzenie wspólnej platformy dzielenia wiedzy oraz doświadczeń.   Fabryka i3 powstała w 2016 roku w środowisku wydawnictwa Business Dialog, a szczególnie Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog". Jej celem jest inteligentne i trafne kojarzenie zasobów i nadwyżek uczestników w celu realizacji trafnych projektów biznesowych.   Głównym celem działania Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest wsparcie i propagowanie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Fundacja współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, organizacjami oraz podmiotami gospodarczymi zajmującymi się rozwojem sektora MSP oraz tematyką integracji europejskiej.   Credit Matters to portal służący pomocą przedsiebiorstwom w Australii, tłumaczący problematykę ryzyka finansowego, w tym kredytowego. Credit Matters poszukuje innowacyjnych sposobów zwiększania sprzedaży przy minimalnym ryzyku kredytowym.   Kraków, zamieszkiwany przez około 750 tys. stałych mieszkańców, to drugie co do wielkości miasto Polski. To centrum administracyjne województwa małopolskiego oraz ponadregionalny ośrodek naukowy i gospodarczy - wartościowy partner dla inwestorów.   Centrum Obywatelskie (CO) to przestrzeń dla krakowskich inicjatyw społecznych, której celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia infrastrukturalnego i merytorycznego dla rozwoju działalności społecznej i obywatelskiej w Krakowie.
→ więcej   → więcej   → więcej   → więcej   → więcej   → więcej
                     
           
WSPÓLNOTA   rozumiemowu.pl   edustacja.pl   Polski Klaster Finansowy   A. Sichka Consulting   OFOP
Pismo o tematyce samorządowej, docierające do 98 proc. jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Zawiera analizy prawne i ekonomiczne, nowości z procesu legislacyjnego, dobre praktyki funkcjonowania administracji publicznej oraz reportaże samorządowe.   Na stronie publikowane są przede wszystkim wyjaśnienia warunków ubezpieczeń należności. Szczególnie dużo uwagi poświęcane jest ubezpieczeniu kierowanym do mikro i małych przedsiębiorców.
  Edustacja.pl to wyszukiwarka trenerów, ośrodków i firm szkoleniowych z całej Polski. Użytkownicy portalu w łatwy i prosty sposób wykorzystują możliwości naszej wyszukiwarki znajdując szkolenie spełniające ich oczekiwania.   Polski Klaster Finansowy (PKF) jest ogólnopolską społecznością firm działających w branży finansowej oraz platforma wspierania przedsiębiorczości.
PKF to unikalna forma współpracy oraz dostęp do aktualnej bazy danych narzędzi i rozwiązań.
  Credit Engineering wykorzystuje unikalną koncepcję budowy funkcji zarządzania ryzykiem kredytowym w przedsiębiorstwie. Pomaga zdefiniować najważniejsze parametry tej roli w oparciu o strategie przedsiębiorstwa, apetyt na ryzyko, pozycję rynkową oraz możliwości finansowania działalności.   Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych powstała jako odpowiedź na potrzebę powołania ogólnopolskiej reprezentacji. Misją OFOP jest budowanie sektora pozarządowego jako niezbędnego elementu istnienia społeczeństwa obywatelskiego.
→ więcej   → więcej   → więcej   → więcej   → więcej   → więcej