CZŁONKOSTWO

/CZŁONKOSTWO

Dlaczego członkostwo w PICM?

Polski Instytut Credit Management (PICM) wspiera zarządzających kredytem kupieckim i należnościami handlowymi od kilku lat. Zostań członkiem społeczności wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów i rozwijaj swoje kompetencje!

Credit Manager Magazine

Kwartalnik Credit Manager Magazine pomaga Państwu zauważyć najważniejsze trendy gospodarki polskiej i światowej, dokonać dobrej oceny i wyciągnąć wnioski, które zminimalizują koszty nieściągalnych należności.

Pełne wydanie w formie papierowej bez opłat!

Wiedza & Networking

PICM stwarza możliwości dające korzyść zarówno pracownikom działów finansowych z mniejszym i większym stażem, w firmach różnej wielkości i wszystkich branż. PICM to szeroki wachlarz możliwości i pełny zakres niezbędnej wiedzy.

Informacje, wiedza i doświadczenie!

Webinaria PICM

Webinaria PICM są znakomitym uzupełnieniem szkoleń tradycyjnych oraz spotkań CREDIT CLUB PICM, a ich dostępność w prezentacji „na życzenie”, oznacza, że uczestnicy mają swobodny dostęp do transmitowanych treści i mogą odtwarzać je dowolną ilość razy.

Bezpłatny dostęp do biblioteki webinariów specjalnych!

Certyfikat członkostwa w PICM

Certyfikat członkostwa w PICM potwierdza Twoją przynależność do europejskiej społeczności credit managerów. Zademonstruj swój profesjonalizm i ciągłe doskonalenie zawodowe!

Certyfikat gwarantuje benefity członkostwa!

CREDIT CLUB PICM

CREDIT CLUB PICM to seminaria edukacyjno-networkingowe dedykowane dla zarządzających ryzykiem kredytu kupieckiego obejmujące szkolenia, warsztaty oraz spotkania pozwalające nawiązać cenne kontakty zawodowe.

30%-owy rabat na pełen cykl seminariów!

Kontakty międzynarodowe

Możliwość nawiązywania profesjonalnych kontaktów, wymiany doświadczeń i informacji z Credit Managerami w Europie, i na świecie, poprzez struktury Europejskiej Federacji Organizacji Credit Management (FECMA).

Uczestnictwo w konferencjach FECMA bez opłat!

Konferencja PICM

Credit Risk jest prezentacją najnowszych trendów, metod i praktyk zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego w przedsiębiorstwach. Wydarzenie to możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z doświadczeniami praktyków zarządzania ryzykiem kredytowym.

Nawet 50%-owy rabat na wydarzenie!

Akronim PICMa / PICMP

Potwierdź swoje kompetencje i pokaż profesjonalne kwalifikacje dodając do nazwiska litery potwierdzające członkostwo w PICM. To jedyne na polskim rynku potwierdzenie kwalifikacji zawodowych.

Unikalne w Polsce potwierdzenie kompetencji!

rodzaje członkostwa

PICM Associate – to dostęp do wymienionego powyżej zakresu benefitów – PICMa
PICM Professional – to potwierdzenie Twoich kompetencji credit management – PICMP

PICM Associate - PICMa

Dla każdego, kto pracuje lub jest zainteresowany tematyką zarządzania należnościami handlowymi, kredytem kupieckim oraz windykacją należności.

Wystarczy, że wypełnisz poniższą ankietę

PICM Professional - PICMP

Dla specjalistów oraz managerów o potwierdzonych kompetencjach w zarządzaniu należnościami handlowymi oraz windykacji należności.

Jedyna w Polsce kwalifikacja zawodowa dla zarządzających kredytem kupieckim.

Jak zostać członkiem PICM?

Interesuje Cię członkostwo PICM Associate (PICMa)?
Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy poniżej
Pierwszy rok członkostwa jest bezpłatny!
Kolejne lata członkostwa to koszt 400 PLN netto rocznie za osobę

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!