PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

Credit Management we współpracy z CICM


 

Czy szukają Państwo kompleksowej oferty szkoleniowej Credit Management potwierdzonej międzynarodowym certyfikatem?

Zapraszamy do zapisów na kurs realizowany przez PICM we współpracy z Chartered Institute of Credit Management (www.cicm.com).

 

Dlaczego warto skorzystać?

→ Najlepsza edukacja: Sprawdzone międzynarodowe standardy edukacyjne połączone ze specyfiką polskiego rynku

→ Ciągły rozwój: Prawdziwa wartość: edukacja połączona z ustawicznym praktycznym doskonaleniem zawodowym

→ Kompleksowa wiedza: Holistyczna tematyka zarzadzania ryzykiem kredytowym w przedsiębiorstwie

→ Zaufanie i jakość: PICM jest jedynym w Polsce partnerem CICM – to jakość, której możesz zaufać

 

Wiecej informacji uzyskają Państwo pisząc na picm@picm.pl

 

Czym jest CICM?

Chartered Institute of Credit Management (CICM), organizacja non-profit, jest największym na świecie stowarzyszeniem zrzeszającym managerów ryzyka kredytu kupieckiego. Założony w 1939 roku, skupia setki specjalistów oraz managerów zaangażowanych w efektywne zarządzanie należnościami w przedsiębiorstwie, zarówno B2B jak i B2C.

Misją CICM jest promowanie najwyższych standardów zawodowych oraz zwiększanie świadomości istotnej roli jaką Credit Management odgrywa w gospodarce.

 

 

Czym jest PICM?

Polski Instytut Credit Management (PICM), organizacja non-profit, to platforma wymiany doświadczeń oraz zdobywania wiedzy w zakresie skutecznego i mądrego zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego.

Uczestnictwo w wydarzeniach PICM pozwala wiedzieć więcej i uczyć się szybciej. Wszystko po to, aby przeterminowane należności były coraz mniejsze, partnerzy handlowi zadowoleni ze współpracy, a handlowcy nieco przyjaźniej patrzyli na działy oceny ryzyka kredytowego i windykacji. Oferta PICM skierowana jest do firm różnej wielkości i działających w każdej branży.

PICM działa w Polsce od 2015 i jest organizatorem dorocznej konferencji Credit Risk jak też cyklicznych spotkań szkoleniowo-networkingowych CREDIT CLUB PICM.

 

Dlaczego studiować z PICM i CICM?

Profesjonalna kwalifikacja zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego (Credit Management) to zestaw kompetencji uznawany na całym świecie, poszukiwany w Europie oraz aktualny w obszarze finansów przedsiębiorstwa i jego otoczenia biznesowego.

Dołącz do międzynarodowego grona specjalistów, za którymi stoją Polski Instytut Credit Management (PICM) oraz Chartered Institute of Credit Management (CICM). Razem pracujemy na to, aby specjalizacja Credit Management stała się przydatnym i jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów w świecie biznesu. Mając kwalifikacje potwierdzone przez CICM z pomocą PICM, masz otwartą drogę do kreowania sukcesu przedsiębiorstwa. Dzięki solidnej wiedzy finansowej wpływasz na decyzje strategiczne i zarządzasz efektywnością całego procesu Order-to-Cash (O2C).

 

Kwalifikacje zawodowe CICM

→ Certyfikowane przez uznaną na całym świecie instytucję o wieloletniej tradycji i doświadczeniu
→ Elastyczne, dostosowane do Twoich potrzeb oraz odpowiednie zaadoptowane na rynek Polski
→ Certyfikat CICM jest dowodem profesjonalizmu oraz świadectwem zaangażowania zawodowego
→ Kwalifikacja CICM przenosi Cię na wyższy poziom kompetencji i otwiera drzwi do dalszej kariery

Co mogę studiować?

Współpraca pomiędzy PICM a CICM otwiera drogę do zdobycia kwalifikacji zawodowych w zakresie:
→ Credit Management (zarządzania kredytem kupieckim)
→ Doradztwa kredytowego B2C
→ Windykacji B2B oraz B2C

 

Ciągłe doskonalenie zawodowe

W rzeczywistości ciągłych zmian otoczenia gospodarczego, stałe doskonalenie kompetencji zawodowych jest niezbędne dla każdego pracownika. Człowiek i jego umiejętności są kluczowe dla każdej firmy i każdego pracodawcy.

Współpraca PICM oraz CICM daje szeroką paletę narzędzi do ciągłego rozwijania umiejętności zawodowych. To nie tylko cykl szkoleń, ale unikalna oferta na polskim rynku obejmująca konferencję Credit Risk, dostęp do ciągle aktualizowanego zasobów wiedzy oraz jedyne w Polsce spotkania szkoleniowo-networkingowe CREDIT CLUB PICM dla Credit Managerów.

 

Wyślij swoje zgłoszenie lub zadaj nam pytanie → picm@picm.pl