PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

Wydział Zarządzania AGH partnerem Credit Risk 2018


 

Pierwsza edycja konferencji Credit Risk była bardzo udanym wydarzeniem. Miło mi poinformować, iż naszym jakże istotnym partnerem został Wydział Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) w Krakowie.

Wydział Zarządzania AGH pełni funkcję akademickiej szkoły biznesu i nowoczesnych technologii AGH.

Wydział Zarządzania AGH kształci studentów w bardzo szerokim zakresie kompetencji zawodowych: menedżerów, przedsiębiorców, inżynierów, logistyków, analityków, informatyków oraz innych specjalistów wspierających działalność organizacji gospodarczych. Otwiera to absolwentom bardzo szerokie możliwości zatrudnienia w przedsiębiorstwach, sektorze publicznym, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Wydział Zarządzania AGH zajmuje wysoką pozycję naukową w obszarze nauk o zarządzaniu, inżynierii produkcji, informatyce i ekonomii potwierdzoną kategorią naukową A. W innowacyjne badania angażuje studentów, doktorantów i współpracujące przedsiębiorstwa, a ich wyniki prezentuje na najważniejszych międzynarodowych i polskich forach akademickich. Osiągnięcia naukowe transferuje do praktyki poprzez konsulting oraz największą na AGH ofertę studiów podyplomowych. Więcej http://www.zarz.agh.edu.pl/index.php/wydzial/.

Wspólnie z uczelnią przeprowadzamy Badanie zarządzania kredytem kupieckim w przedsiębiorstwie, którego wyniki opublikujemy niebawem.

Mam nadzieję, że uczestnicy konferencji dołączą do cyklicznych spotkań edukacyjnych dla środowiska Credit Managerów, czyli zarządzających ryzykiem kredytu kupieckiego. CREDIT CLUB PICM, bo pod takim szyldem spotykamy się już od września 2017, rozwija się. Wkrótce przedstawimy Państwu więcej informacji na ten temat. Konferencja Credit Risk 2018 będzie też okazją do zapoznania się ze szczegółowym terminarzem na sezon 2018/2019 i możliwością zapisów do tego atrakcyjnego dla Państwa programu.

→ Czy sprzedaż z odroczonym terminem płatności może być bezpieczniejsza?

→ Czy wzrost obrotów oraz liczby klientów można połączyć z mniejszym ryzykiem braku płatności?

→ Co muszę wiedzieć i z jakich narzędzi korzystać, aby tak się stało?

 

Dowiecie się Państwo tego uczestnicząc w wydarzeniach PICM:

szczegóły oraz rejestracja → Credit Risk

szczegóły oraz rejestracja → CREDIT CLUB PICM

Zapraszam serdecznie!

Robert Dyrcz
Fundator Polskiego Instytutu Credit Management