PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

Współpraca z PICM


WSPÓŁPRACA z Polskim Instytutem Credit Management

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, organizacjami lub osobami chcącymi wspólnie z nami realizować naszą misję i cele statutowe. Poniżej przedstawiamy proponowane możliwości współpracy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o → kontakt  lub informację bezpośrednio na picm@picm.pl.

 

 

         
CREDIT CLUB PICM   Webinaria PICM   Ekspert PICM   konferencja Credit Risk   Patronat PICM   Partner PICM
Korzystanie z wieloletnich doświadczeń innych otwiera oczy na nowe możliwości i inne podejście w mierzeniu się z codziennymi wyzwaniami. CREDIT CLUB PICM to networking z innymi specjalistami zarządzania ryzykiem kredytowym w przedsiębiorstwie w celu dzielenia sie wiedzą i doświadczeniami oraz udzielaniu wzajemnej pomocy i wsparcia merytorycznego.   Webinarium to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie, a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.
Webinaria PICM są znakomitym uzupełnieniem szkoleń tradycyjnych oraz spotkań CREDIT CLUB PICM.
  Nawiążemy współpracę z samodzielnymi bądź instytucjonalnymi ekspertami zarządzania ryzykiem kredytowym, należnościami, analizy finansowej czy trenerami biznesu. Przykładem wspólnych inicjatyw mogą być warsztaty, szkolenia lub zainicjowany przez PICM blog ekspercki, CreditBlog.   Konferencja Credit Risk jest prezentacją najnowszych trendów, metod oraz praktyki zarządzania ryzykiem kredytu B2B. Wydarzenie daje możliwość skonfrontowania własnej wiedzy z doświadczeniami praktyków zarządzania ryzykiem kredytowym, zarówno z firm polskich jak i międzynarodowych korporacji.   Polski Instytut Credit Management oferuje objęcie patronatem merytorycznym przedsięwzięć związanych z promowaniem wiedzy na temat zarządzania ryzykiem kredytowym w przedsiębiorstwie oraz realizowaniem innych celów statutowych PICM. W ramach objęcia patronatem merytorycznym oferujemy pomoc PICM w zakresie m.in. promocji oraz organizacji wydarzenia.   Polski Instytut Credit Management pomaga przedsiębiorcom, specjalistom oraz kierownikom działów finansowych w ocenie oraz efektywnym zarządzaniu ryzykiem kredytu kupieckiego. Obszar naszych działań obejmuje wszystkie aspekty procesu: od zamówienia do otrzymania płatności od klienta (ang. order-to-cash).
→ więcej   → więcej   → więcej   → więcej   → więcej   → więcej
                     
               
Samorządy   Katalog firm   CreditBlog            
Rozwój gospodarczy danego regionu jest mocno powiązany z polityką gospodarczą prowadzoną na szczeblu lokalnym. Od decyzji władz lokalnych zależy efektywne gospodarowanie środkami publicznymi, a przez to utrzymanie stabilności finansowej jednostki samorządu terytorialnego. PICM podjął się próby oceny profilu wiarygodności kredytowej polskich samorządów. Jesteś zainteresowany współpracą przy tworzeniu takich analiz? Skontaktuj się z nami!   „Katalog firm” to możliwość umieszczenia informacji o firmie specjalizującej się w usługach zarządzania ryzykiem kredytowym w przedsiębiorstwie. PICM chce promować sprawdzonych dostawców usług oraz instytucji wspierających zarządzanie ryzykiem kredytowym w przedsiębiorstwie. Chcesz umieścić swoją wizytówkę, a może więcej informacji o swoich usługach? Skontaktuj się z nami!   Masz coś do powiedzenia o bieżących wydarzeń ekonomicznych oraz geopolitycznych mających wpływ na ryzyko kredytowe firm, państw, samorządów czy instytucji publicznych? A może chcesz się podzielić swoją wiedzą lub nabytym doświadczeniem w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym? CreditBlog Polskiego Instytut Credit Management to odpowiednie miejsce żeby to zrobić!            
→ więcej   → więcej    → więcej