PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

WCCE


 

 

Polski Instytut Credit Management ma przyjemność polecić Państwu World Credit Congress & Exhibition (WCCE), wydarzenie międzynarodowe w branży zarządzania ryzykiem kredytowym. Piąty już z kolei kongres, organizowany przez CONSULTORIA Y CAPACITACION INTEGRAL, S.C (ICM), międzynarodową firmę doradczą specjalizującą się w zarządzaniu ryzykiem kredytowym oraz windykacją, odbędzie się w Bukareszcie, w Rumunii.

 

 

Po sukcesie poprzednich imprez realizowanych w Meksyku, Dublinie, Sydney oraz Johannesburgu, World Credit Congress & Exhibition (WCCE), globalne wydarzenie branży zarządzania ryzykiem kredytowym, odbędzie się po raz pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej, w Bukareszcie, w hotelu Marriott w dniach 8-10 czerwca bieżącego roku.

 

Aby zachęcić Państwa do udziału, mamy dla wszystkich zainteresowanych 10% kod rabatowy, oferowany dla partnerów oraz sympatyków Polskiego Instytutu Credit Management.

W celu uzyskania kodu rabatowego, prosimy o kontakt na picm@picm.pl.

 

5-ty kongres WCCE to unikalna okazja do poszerzenia wiedzy i kompetencji w zakresie ryzyka kredytowego oraz windykacji. To okazja do networkingu w gronie światowej klasy specjalistów kredytu konsumenckiego, kredytu handlowego, ryzyka biznesowego i usług pokrewnych. Niezależnie od wielkości zarządzanej firmy i doświadczenia uczestników, wydarzenie to oferuje każdemu istotną wartość dodaną poprzez ciekawą tematykę wykładów i paneli dyskusyjnych. Uczestnictwo z pewnością przyczyni się do sukcesu biznesowego w tych burzliwych i trudnych realiach gospodarczych, z jakimi każde przedsiębiorstwo zmaga się na co dzień.

 

Szczegółowy program kongresu oraz więcej informacji można znaleźć tutaj.

 

 

WCCE jest organizowany przez: