PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

RODO


RODO

Kraków, 25 maja 2018

 

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).

Pragniemy poinformować o zasadach przetwarzania Danych Osobowych, powierzanych Fundacji Polski Instytut Credit Management, które są zawarte na stronie http://picm.pl/pl/polityka-prywatnosci.html.

 

Dane te pozyskaliśmy w drodze bezpośredniego kontaktu, dzięki rejestracji na naszej stronie, aplikacji nadesłanej podczas prowadzonych procesów ankietowych i konkursowych lub pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, takich jak portale społecznościowe, strony www lub artykuły prasowe. W każdym momencie przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji, ograniczenia zakresu przetwarzania lub usunięcia z bazy danych Fundacji Polski Instytut Credit Management.

Jeśli chcecie pozostać w kontakcie – nie trzeba robić nic, jeśli natomiast chcielibyście usunąć swoje dane – proszę wysłać e-maila z odpowiednią informacją "Proszę o usuniecie moich danych z Państwa serwisu." na adres picm@picm.pl.

Przysługuje Państwu również prawo złożenia skargi do organu nadzoru, czyli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dodatkowe informacje na temat bezpieczeństwa Państwa danych znajdziecie w naszej Polityce Prywatności pod adresem http://picm.pl/pl/polityka-prywatnosci.html.

 

Dziękuję za zaufanie!

Robert Dyrcz
Założyciel i Prezes Zarządu PICM