PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

PwC Polska partnerem Credit Risk 2018


 

Miło mi poinformować, iż Partnerem konferencji Credit Risk 2018 została PwC Polska, wiodąca globalna organizacja świadcząca profesjonalne usługi doradcze.

PwC korzysta z wiedzy i kwalifikacji ponad 236 tysięcy pracowników w 158 krajach, dostarczając swoim klientom najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa biznesowego, doradztwa podatkowego i prawnego oraz audytu.

Oferta PwC jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC w Polsce zatrudniają ponad 4 500 osób.

Przedstawiciele PwC Polska, pan Jan Tokarski (Dyrektor Zespołu Doradztwa Regulacyjnego i Postępowań Litygacyjnych) oraz Kamil Olczykowski (Menedżer Działu Doradztwa Prawno-Podatkowego) będą wykładowcami na Credit Risk 2018. Wygłoszą wystapienie na temat: "Wykorzystanie technologii przy ocenie ryzyka kredytowego związanego z podatkami"→ więcej

 

Mam nadzieję, że uczestnicy konferencji dołączą do cyklicznych spotkań edukacyjnych dla środowiska Credit Managerów, czyli zarządzających ryzykiem kredytu kupieckiego. CREDIT CLUB PICM, bo pod takim szyldem spotykamy się już od września 2017, rozwija się. Wkrótce przedstawimy Państwu więcej informacji na ten temat. Konferencja Credit Risk 2018 będzie też okazją do zapoznania się ze szczegółowym terminarzem na sezon 2018/2019 i możliwością zapisów do tego atrakcyjnego dla Państwa programu.

→ Czy sprzedaż z odroczonym terminem płatności może być bezpieczniejsza?

→ Czy wzrost obrotów oraz liczby klientów można połączyć z mniejszym ryzykiem braku płatności?

→ Co muszę wiedzieć i z jakich narzędzi korzystać, aby tak się stało?

 

Dowiecie się Państwo tego uczestnicząc w wydarzeniach PICM:

szczegóły oraz rejestracja → Credit Risk

szczegóły oraz rejestracja → CREDIT CLUB PICM

Zapraszam serdecznie!

Robert Dyrcz
Fundator Polskiego Instytutu Credit Management