PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

Credit Week 2018


Polski Instytut Credit Management ma przyjemność polecić Państwu konferencję Credit Week, odbywajacą się w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

Dla członków CREDIT CLUB PICM oraz sympatyków Polskiego Instytutu Credit Management mamy specjalne rabaty!

W celu uzyskania kodu rabatowego, prosimy o kontakt na picm@picm.pl.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

 

Credit Week to największa konferencja, na której spotykają się przedstawiciele rynku kredytowego B2C oraz B2B z Wielkiej Brytanii. Finansowanie alternatywne, windykacja, obsługa klienta, compliance, zarządzanie ryzykiem kredytowym, kredyt kupiecki oraz europejski rynek non-performing-loans – to tylko niektóre z tematów poruszanych podczas licznych paneli dyskusyjnych, wykładów, spotkań oraz warsztatów.

Organizator spodziewa sie około 1,000 uczestników z Wielkiej Brytanii oraz całej Europy. W ciągu tygodnia przewidziane są liczne spotkania, wykłady czy seminaria. Credit Week to możliwość spotkania ciekawych ludzi z dynamicznie rozwijającego się sektora FinTech.

 

Credit Week jest organizowany przez Credit Strategy, najbardziej poczytne pismo specjalistyczne w Wielkiej Brytanii, omawiające tematykę ryzyka kredytowego. Wydarzenie wspierane jest przez Chartered Institute of Credit Management, członka FECMA, w którym PICM jest także zrzeszony. 

 

Wydarzenia odbędzie się w The Queen Elizabeth II Centre, obiekcie konferencyjnym położonym w City of Westminster w Londynie, niedaleko Parlamentu Zjednoczonego Królestwa.