PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

KDF Dialog partnerem Credit Risk 2018


 

Pierwsza edycja konferencji Credit Risk była bardzo udanym wydarzeniem. Miło mi poinformować, iż naszym jakże istotnym partnerem został Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog".

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest ponad tysiącosobową, sympatyczną i zaangażowaną społecznością dyrektorów odpowiadzialnych za finanse i rozwój firm, prowadzi działalność ogólnopolską poprzez 10 oddziałów, w których organizuje ok. 80 wydarzeń rocznie. Jest współorganizatorem Konkursu i Kongresów Dyrektora Finansowego Roku.
Misją KDF Dialog jest rozwój osobisty i zawodowy menedżerów , uzyskiwany poprzez dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, kontaktami i pomysłami oraz poprzez twórczą i koleżeńską rozmowę. Szefową Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest Iwona D. Bartczak. Więcej www.businessdialog.pl

Mam nadzieję, że uczestnicy konferencji dołączą do cyklicznych spotkań edukacyjnych dla środowiska Credit Managerów, czyli zarządzających ryzykiem kredytu kupieckiego. CREDIT CLUB PICM, bo pod takim szyldem spotykamy się już od września 2017, rozwija się. Wkrótce przedstawimy Państwu więcej informacji na ten temat. Konferencja Credit Risk 2018 będzie też okazją do zapoznania się ze szczegółowym terminarzem na sezon 2018/2019 i możliwością zapisów do tego atrakcyjnego dla Państwa programu.

→ Czy sprzedaż z odroczonym terminem płatności może być bezpieczniejsza?

→ Czy wzrost obrotów oraz liczby klientów można połączyć z mniejszym ryzykiem braku płatności?

→ Co muszę wiedzieć i z jakich narzędzi korzystać, aby tak się stało?

 

Dowiecie się Państwo tego uczestnicząc w wydarzeniach PICM:

szczegóły oraz rejestracja → Credit Risk

szczegóły oraz rejestracja → CREDIT CLUB PICM

Zapraszam serdecznie!

Robert Dyrcz
Fundator Polskiego Instytutu Credit Management