PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

European Distribution Fraud - wsparcie PICM


Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na duże zainteresowanie poruszanym podczas ostatniego webinarium PICM tematem European Distribution Fraud, przygotowaliśmy dla Państwa dwie propozycje naszego wsparcia.

 

SZKOLENIE

Pierwszą jest dedykowane dla Państwa szkolenie zamknięte. Tematyka jednodniowych zajęć jest rozszerzeniem merytorycznym wspomnianego webinarium. Podczas zajęć zaprezentujemy liczne studia przypadków, doradzimy jakie najbardziej efektywne procedury i procesy wdrożyć, aby skutecznie wykryć wyłudzenia i zapobiec stratom w przyszłości. Podpowiemy także jak zgłaszać powstałe szkody do odpowiednich organów w Polsce i za granicą.

Po więcej informacji prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem picm@picm.pl w tytule dodając frazę „European Distribution Fraud - szkolenie”. Zapraszamy!

 

ZGŁASZANIE oraz STATYSTYKA

Kolejną propozycją jest pomoc w zgłaszaniu przypadków wyłudzeń. Czy byliście Państwo pokrzywdzonym w tym procederze? Nie jesteście pewni jak zgłaszać takie przypadki? Pomożemy!

Prosimy o informację na adres picm@picm.pl w tytule dodając frazę „European Distribution Fraud - zgłoszenie”. Zachęcamy do zgłaszania!

Misją PICM jest pomaganie firmom w zarządzaniu należnościami handlowymi, dlatego jesteśmy zainteresowani pomocą w aktywnym zapobieganiu przypadkom wyłudzeń. Chcemy również badać skalę tego zjawiska i przekonywać regulatorów rynku do wdrażania odpowiednich przepisów, które mogą temu przykremu zjawisku zapobiec. Potrzebujemy jednak pomocy z Państwa strony w zgłaszaniu wszystkich przypadków wyłudzeń, aby stworzyć wiarygodne dane statystyczne.

 

MATERIAŁY z Webinarium European Distribution Fraud

- zapis video -

- prezentacja -