PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

Dyrektor Finansowy Roku


XIII edycja

Dyrektor Finansowy Roku

Od trzynastu lat osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw w Polsce mają możliwość rywalizacji o prestiżowy tytuł – Dyrektor Finansowy Roku. Celem inicjatywy jest wyróżnienie i promowanie managerów, których cechuje profesjonalizm, etyka i skuteczność w działaniu. Kapituła nagrodzi osoby, które będąc biznesowymi wizjonerami budują wartość firmy.

Z inicjatywy Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych oraz grupy Euler Hermes, Kapituła Konkursu – składająca się z osób zaufania publicznego, na podstawie ankiet nadesłanych przez uczestników oraz rekomendacji, wybierze laureatów w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw”. Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawuje firma audytorska Grant Thornton.

 

 

 

ZOSTAŃ DYREKTOREM FINANSOWYM ROKU – NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 22 CZERWCA 2018!

Rywalizacji o tytuły najlepszych CFO w Polsce towarzyszy cykl kongresów dyrektorów finansowych. To największe tego typu wydarzenie w kraju dla osób zarządzających finansami przedsiębiorstw.

W 2018 roku zapraszamy do bezpłatnego udziału w kongresach, które odbędą się w:

Gdańsk - 12 kwietnia, hotel Hilton

Lublin - 19 kwietnia, hotel inBetween

Kraków - 9 maja, hotel Sheraton

Poznań – 6 czerwca, hotel Andersia

Warszawa – 2 października, hotel InterContinental

 

 

 

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ - BEZPŁATNA REJESTRACJA!