PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

Digital Finance Award


 

Szanowni Państwo,

Z inicjatywy ACCA, Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych, grupy Euler Hermes oraz Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog", w trakcie każdego z pięciu kongresów dyrektorów finansowych zostaną po raz pierwszy przyznane wyróżnienia Digital Finance Award.

Wyróżnienie DFA otrzymają firmy, które podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej biznesu, wdrażając podejście procesowe oraz odpowiednie narzędzia cyfrowe. Dzięki optymalizacji i automatyzacji procesów przedsiębiorstwa mogą się szybciej rozwijać, zwiększać rentowność produktów i wartość firmy, a menedżerowie i specjaliści z działów finansowo-księgowych koncentrując się nad merytorycznymi zagadnieniami przynosząc firmie większą korzyść, a przy tym samemu czerpiąc większą satysfakcję z pracy.

Nadrzędnym celem wyróżnień Digital Finance Award jest promowaniu kultury innowacyjności, rozumianej są jako wnoszenie nowej wartości dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów. W dziale finansowo-księgowym szczególnie cenne są takie unowocześnienia, które pozwalają innym menedżerom i specjalistom skoncentrować swój wysiłek na tworzeniu wartości.

 

Firmy, które zostaną uhonorowane tytułem Digital Finance Award będą tworzyć elitarne grono, wyznaczające nowoczesnym i ambitnym firmom standardy organizacji i cyfryzacji procesów finansowo-księgowych w Polsce.

 

Zapraszam do udziału w konkursie Digital Finance Award (DFA) w ramach projektu Dyrektor Finansowy Roku! więcej informacji jest tutaj

Aby to zrobić nalezy wypełnić ankietę, która znajduje sie pod tym linkiem https://www.survio.com/survey/d/H7A5P3K9K1P6Q3D8P

Do zobaczenia podczas ogłoszenia wyników na kongresach Dyrektor Finansowy Roku!

Robert Dyrcz
Członek Jury DFA
fundator Polskiego Instytut Credit Management