PICM

Panel logowania Language PICM
Language:  

CREDIT CLUB PICM


Witaj w CREDIT CLUB PICM!

CREDIT CLUB PICM został stworzony, aby dać możliwość regularnych spotkań specjalistów zarządzania ryzykiem kredytu kupieckiego. Na wydarzeniach CREDIT CLUB PICM omawiamy zawsze dwa merytoryczne tematy prezentowane przez najlepszych specjalistów w branży, dzielimy się doświadczeniami, dobrymi praktykami, a co najważniejsze mówimy o nowoczesnym zarządzaniu kredytem kupieckim, które zmniejsza ryzyko powstania nieściągalnych należności.

Spotkania CREDIT CLUB PICM zostały zainicjowane po pierwszej konferencji Credit Risk, która odbyła się 2 czerwca 2017 w Krakowie.

Nie czekaj i dołącz do nas! → Sprawdź najbliższe spotkania w kalendarzu wydarzeń PICM

Zgłoszenia na spotkania CREDIT CLUB PICM przyjmujemy na adres e-mail picm@picm.pl

 

W ramach programu CREDIT CLUB PICM oferujemy:

3 całodniowe spotkania szkoleniowo-networkingowe w ciągu roku, na których masz dostęp do najwyższej klasy specjalistów i praktyków w branży z całej Polski Networking specjalistów, analityków oraz kierowników działów oceny ryzyka i windykacji w przedsiębiorstwach różnych branż i różnej wielkości w Polsce Możliwość nawiązywania profesjonalnych kontaktów z Credit Managerami w Europie poprzez struktury Europejskiej Federacji Organizacji Credit Management (FECMA)
     
Asystę ze strony PICM w rozwiązywaniu bieżących zagadnień oraz poszukiwaniu niezbędnych informacji Możliwość uczestnictwa na specjalnych warunkach w Credit Week, największej w Europie konferencji na temat ryzyka kredytowego odbywającej się w Londynie Zniżki dla zapisów grupowych i firmowych/korporacyjnych

 

 

Partnerzy CREDIT CLUB PICM

 

RiskMan to profesjonalny broker ubezpieczeniowy, wiodący w Polsce specjalista w ubezpieczeniu należności handlowych. Zatrudniając kilkudziesięciu pracowników (w tym licencjonowanych brokerów) obsługuje kilkaset polis ubezpieczenia należności. RiskMan należy do International Credit Brokers Alliance (ICBA). → więcej

 

 

 

 

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem CREDIT CLUB PICM? Kontakt:

Robert Dyrcz
prezes zarządu, fundacja Polski Instytut Credit Management
+48 600 093 372
rdyrcz@picm.pl